Tarne

Tellitud toodetele on võimalus ise järgi tulla, tellida need pakiautomaati või kulleriga koju. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub toote suurusest, kaalust, ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Sõltuvalt tootest, tarneviisist ja saadavusest võib kauba tarneaeg olla 3 – 21 tööpäeva. Tooted, millel ei kuvata ostukorvis tasu kauba kättetoimetamise eest palume ühendust võtta info@woodengroup.eu.

Tulen ise kaubale järgi
Enne kaubale järgi tulemist peab Ostja kindlasti helistama Müüjale telefoninumbril +372 5630 1599  ja Müüjaga kauba kättesaamise aja ja koha kokku leppima.

Kauba tellimine pakiautomaati
Tellitud kauba toimetame pakiautomaati tingimusel, et see mahub pakiautomaati. Pakendi maksimaalsed mõõtmed on 60 cm (kõrgus) x 36 cm (laius) x 60 cm (pikkus). Saadetise kaal on kuni 35 kg.

Kauba saatmine kulleriga koju
Tellitud kauba  toimetame kulleriga, kui pakendi pikim külg on kuni 2,5 m ja põhja ümbermõõt + kõrgus kuni 3 m. Saadetise kaal on kuni 35 kg.

Palume võtta ühendust
Tooted, mis on raskemad kui 35 kg ja paki mõõtmed on suuremad eelpool kirjeldatud mõõtmetest, siis palume ühendust võtta info@woodengroup.eu, et uurida kauba kättetoimetamise võimalusi ja tasu.

Tooted tarnib OÜ Puidu Grupp

Kui tekib täiendavaid küsimusi, võtke palun ühendust meie klienditoega info@woodengroup.eu või helistage +372 5630 1599